Ostrzeżenie

Ta strona internetowa lub narzędzia stron trzecich wykorzystują pliki cookie, które są niezbędne do jej funkcjonowania i wymagane do osiągnięcia celów, abyśmy mogli poprawić jakość korzystania z naszych witryn.
Zamykając ten baner, przewijając tę stronę, klikając łącze lub kontynuując przeglądanie w inny sposób, zgadzasz się na użycie plików cookie.

Bezpieczna płatność

Nasza bezpieczna metoda płatności za pomocą protokołu SSL

Dane wprowadzane przez naszych użytkowników są przekazywane w zaszyfrowanej formie. Posługujemy się znanym protokolem szyfrującym Secure Socket Layer (SSL) w celu ochrony Twoich danych. Możesz to sprawdzić, klikając na kłódkę, która pojawia się na pasku przeglądarki internetowej podczas procesu dokonywania zapłaty.

W przypadku transakcji kartą, należy podać kod bezpieczeństwa (CVV2), umieszczony na jej odwrocie. Można go zobaczyć jedynie mając fizyczny dostęp do karty. Nie zostaje on zapisany w naszym serwisie internetowym.

Ponadto posiadamy systemy wykrywania nadużyć finansowych, w celu walki z nielegalnym lub nieprawnym użyciem kart kredytowych.

YMożesz zapłacić za pomocą następujących kart: PayPal, Visa, MasterCard i Western Union.

Nie przyjmujemy gotówki, czeków ani zamówień telefonicznych.